DDC - najbardziej zaufaną marką testów DNA

mobile    location:

  1. Badanie ojcostwa „dla spokoju ducha” - bezpłatny zestaw
  2. Badanie ojcostwa dla celów sądowych
  3. Prenatalne ustalanie ojcostwa
  4. Badanie pokrewieństwa
  5. Test dla celów imigracyjnych
  6. Pokrewieństwo między rodzeństwemMinisterstwo Sprawiedliwości

Firma DDC Laboratories, Inc. zostało upoważnione przez Ministerstwo Sprawiedliwości Zjednoczonego Królestwa do przeprowadzania testów rodzicielskich i podlega sądom cywilnym Anglii i Walii z artykułu 20 kodeksu rodzinnego z 1969 roku.

Testy DNA dla celów imigracyjnych

DNA Diagnostics Centre oferuje wachlarz usług dla osób chcących wykazać więzi biologiczne w celach imigracyjnych.

Nasz dział imigracyjny zajmuje się współpracą z adwokatami prowadzącymi sprawy imigracyjne i ich klientami. Testy genetyczne mogą posłużyć jako dowód pokrewieństwa wymagany przez takie instytucje jak: UK Border Agency (Straż Graniczna Zjednoczonego Królestwa), Entry Clearance Officers (urzędnicy do spraw pozwoleń na pobyt na terenie UK) przy British High Commission (Wysokiej Komisji Zjednoczonego Królestwa), oraz ambasad Brytyjskich. Nasz dział imigracyjny działający od ponad dziesięciu lat posiada ogromne doświadczenie i wiedzę na temat instytucji, polityki i wymogów imigracyjnych.

Straż Graniczna Zjednoczonego Królestwa, ambasady brytyjskie i liczne biura imigracyjne na świecie uwzględniają wyniki testów przeprowadzanych jedynie w laboratoriach z certyfikatem ISO, widniejących na liście laboratoriów rekomendowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości Zjednoczonego Królestwa. Nasze laboratorium posiada certyfikat doskonałości ISO/IEC 17025, jak również akredytację AABB, amerykańskiej organizacji czuwającej nad poziomem standardów w branży testów DNA. Więcej informacji dotyczących akredytacji i certyfikatów znajdą Państwo na stronie akredytacje laboratoriów.

Wielu klientów korzysta z usług naszego centrum diagnostycznego w celu udowodnienia swoich więzów krwi z obywatelami Wielkiej Brytanii, którzy sponsorują ich pobyt w kraju. Nasze testy na ojcostwo oraz inne testy na pokrewieństwo dają 100% pewności, co często wykracza ponad podstawowe wymogi urzędów imigracyjnych w wielu krajach.

Na czym polega proces?

Poniżej zamieściliśmy krótki opis procedury przeprowadzania testów DNA dla celów imigracyjnych w naszym centrum diagnostycznym.

  1. Adwokat imigracyjny lub klient prywatny wysyła polecenie do DNA Diagnostics Centre drogą mailową, faksem, listownie lub klikając na jeden z linków poniżej. Polecenie powinno zawierać informacje na temat typu badanego pokrewieństwa, imiona i nazwiska, daty urodzenia i dane kontaktowe wszystkich uczestników badania, oraz terminu, jeśli ten został wyznaczony. O ile próbek nie pobrano w jednym z naszych punktów pobrań, należy podać także dane kontaktowe lekarza pierwszego kontaktu.
  2. DNA Diagnostics Centre umawia klienta na pobranie próbek w jednym ze swoich punktów lub wysyła zestawy do pobrania materiału do lekarza klienta.
  3. Próbki należy przesłać do analizy w naszym laboratorium.
  4. 4. Po przeprowadzeniu testu wyniki wraz z wymaganą dokumentacją wysyłane są do prawnika lub bezpośrednio do klienta.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszego działu imigracyjnego pod numer+48 22 3895076..

 

Wyślij polecenie testu DNA dla celów imigracyjnych

 

 

Objaśnienie testów na ojcostwo   |    Testy DNA   |    Pytania   |    O nas   |    Kontakt   |    Strona główna