DDC - najbardziej zaufaną marką testów DNA

mobile    location:

 1. Badanie ojcostwa „dla spokoju ducha” - bezpłatny zestaw
 2. Badanie ojcostwa dla celów sądowych
 3. Prenatalne ustalanie ojcostwa
 4. Badanie pokrewieństwa
 5. Test dla celów imigracyjnych
 6. Pokrewieństwo między rodzeństwemTest na ojcostwo do celów sądowych

Jeśli potrzebujesz stwierdzić ojcostwo dla celów prawnych, DNA Diagnostics Center służy pomocą.

Wielu naszych klientów korzysta z testu, aby rozwiązać prawne problemy rodzinne ( takie jak alimenty, opieka nad dzieckiem i spory dotyczące odwiedzin dziecka), rozwiązać spory dotyczące spadku lub spełnić wymogi imigracyjne.

Nasze usługi w zakresie sądowych testów na ojcostwo objęte są rygorystycznym nadzorem; to właśnie czyni wyniki naszego testu możliwymi do obrony na salach sądowych. Nadzór ten to proces dokumentacji, który wskazuje, że:

 • Próbki zostały pobrane przez neutralną osobę trzecią, taką jak lekarz, pielęgniarka czy przedstawiciel DNA Diagnostics Center
 • Tożsamość badanych osób została stosownie potwierdzona przed pobraniem próbek
 • Próbki zostały zabezpieczone taśmą uniemożliwiającą manipulowanie nimi w miejscu ich pobrania i były bezpiecznie zapakowane w celu wysłania do laboratorium.

Jak działa test DNA na ojcostwo

Dziecko dziedziczy DNA po rodzicach – połowę kodu po ojcu, połowę po matce. Dlatego też ekspert analizy DNA może porównać profil genetyczny dziecka z profilem domniemanego ojca i doszukać się podobieństw świadczących o pokrewieństwie. Profile genetyczne biologicznie spokrewnionego rodzica dziecka wykażą ułożenie markerów wskazujące na powinowactwo.

Aby dowiedzieć się więcej o testach na ojcostwo wykonywanych przez firmę DNA Diagnostics Center, kliknij na linki poniżej:

badany

Jak pobierane są próbki DNA?

Co powiedzą Ci wyniki testu?


Rodzaje testów na ojcostwo

DNA Diagnostics Center oferuje kilka wersji tego testu, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby. Zapoznaj się z informacjami i linkami poniżej ,aby zdecydować czy test do celów sądowych jest właściwym wyborem dla Ciebie.

 • Test do celów sądowych. Skorzystaj z tej wersji, jeśli masz zamiar wykorzystać wyniki tego testu do jakichkolwiek celów prawnych – teraz lub w przyszłości.
 • Test na ojcostwo ojcostwa do celów prywatnych. Weź pod uwagę tę wersję, jeśli wyniki potrzebne są Ci wwyłącznie na użytek własny. Ten test odpowie na Twoje pytanie, ale jego wyników nie można obronić przed sądem.

Jeśli masz dodatkowe pytania o to jaka wersja testu będzie właściwa dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści ocenią Twoją sytuację i pomogą Ci wybrać najlepszy test dla Ciebie.

 

Zamów sądowy test na ojcostwo.

Test DNA do celów sądowych

Aby zamówić sądowy test na ojcostwo, zadzwoń! +48 22 3895076 

Objaśnienie testów na ojcostwo   |    Testy DNA   |    Pytania   |    O nas   |    Kontakt   |    Strona główna