Słowo wstępu o DDC

Firma DNA Diagnostics Centre (DDC) z siedzibą w Londynie, założona w 1995 roku, wykonała jak dotąd ponad milion testów DNA. DDC posiada certyfikowane laboratorium specjalizujące się w testach na ojcostwo i pokrewieństwo dla celów prywatnych i sądowych.

DDC gwarantuje:

  • 100% pewności
  • Podwójną próbę testową
  • Poufność usług  
  • Pobieranie materiału genetycznego

Certyfikowane laboratorium

DDC poddane zostało 16 kontrolom, w wyniku których otrzymało certyfikaty AABB, ACLASS dla ISO/IEC 17025, ASCLD/LAB-International, CAP, NYSDOH oraz CLIA. Ministerstwo Sprawiedliwości Zjednoczonego Królestwa przyznało DDC Laboratories, Inc. prawo do przeprowadzania testów na ojcostwo skierowane do sądów cywilnych w Anglii i Walii na podstawie artykułu 20 Kodeksu Rodzinnego 1969.


Nasi laboranci

Zespół laborantów DDC prowadzony jest przez czołowych ekspertów w dziedzinie testów DNA. Każdy wynik weryfikowany jest przez naukowca z tytułem doktora o ogromnym doświadczeniu i wiedzy z zakresu badań genetycznych.


Centrum pobrań

DDC posiada centrum pobrań materiału genetycznego w zachodnim Londynie w dzielnicy Hammersmith. Klientów chcących umówić się na pobranie materiału genetycznego lub zasięgnąć rady w kwestii sądowych testów DNA prosimy o kontakt telefoniczny.