DDC - najbardziej zaufaną marką testów DNA

mobile    location:

  1. Badanie ojcostwa „dla spokoju ducha” - bezpłatny zestaw
  2. Badanie ojcostwa dla celów sądowych
  3. Prenatalne ustalanie ojcostwa
  4. Badanie pokrewieństwa
  5. Test dla celów imigracyjnych
  6. Pokrewieństwo między rodzeństwemStrzeż się tanich testów DNA

Miej się na baczności, gdy ktoś zaoferuje Ci test DNA za PLN 500 . To kusząca oferta, lecz nierealna. Nie daj się zwieść.


Ukryte koszty

Badając ofertę rynkową, zwracaj uwagę na dodatkowe koszty. Cena, na pierwszy rzut oka korzystna, być może nie zawiera kosztu zestawu do pobrania materiału, kosztów przesyłki oraz innych . Szczególnie uważaj na dodatkowe opłaty za kolejny zestaw „konieczny ze względu na niewłaściwie pobrany materiał genetyczny”.

DNA Diagnostics Centre informuje o wszystkich kosztach na wstępie, a dodatkowe zestawy do pobrania materiału są bezpłatne.


Brak doświadczenia

Firmy oferujące tanie testy DNA często nie mogą pozwolić sobie na wyszkolonych laborantów. Nierzadko kadra składa się z niedoświadczonych studentów wyższych uczelni.

DNA Diagnostics Centre jest jedną z najbardziej doświadczonych firm oferujących testy DNA na świecie. Nasi laboranci posiadają łącznie 150-letnie doświadczenie w genetyce i biotechnologii.


Testy na ojcostwo jako dodatkowa działalność

Niektóre duże firmy prowadzące badania genetyczne i biologiczne wykonują testy na ojcostwo jako źródło dodatkowych dochodów. W wielu przypadkach zamówienia realizowane są w zbyt krótkim czasie i przy zbyt niskim finansowaniu, by móc zapewnić odpowiednią jakość. Ich laboratoria nie odpowiadają surowym normom jakości obowiązującym w branży.

DNA Diagnostics Centre solely performs paternity testing and human identification services.


Sądowe testy DNA

Dokumentacja prawna, która towarzyszy testom DNA obejmuje weryfikację pochodzenia i notarialne uwierzytelnienie próbek. Efektywność zapewnić może jedynie mądry personel laboratoryjny przestrzegający surowych i złożonych procedur. Wymaga to czasu i pieniędzy, zatem mało prawdopodobne jest, by tanie testy były w stanie uzyskać moc prawną..

Sądowe badania ojcostwa prowadzone przez DNA Diagnostics Centre wykonywane są według ściśle określonego łańcucha dowodowego, zapewniając moc prawną wyników testów.


Fałszywe adresy

W ramach oszczędzania niektóre laboratoria nie posiadają fizycznego biura otwartego dla klientów. Ich korespondencja ląduje w skrzynce pocztowej znajdującej się na poczcie bądź punkcie przesyłkowym. Inne nie prowadzą nawet fizycznej korespondencji, działając wyłącznie przez Internet, a próbki wysyłane są do obcych laboratoriów.

Biuro DNA Diagnostics Centre mieści się przy Glenthorne Road w Londynie.

DNA Diagnostics Centre's office is located on Glenthorne Road in London.


Minimalna obsługa klienta lub jej brak

Firmy oferujące tanie testy DNA oszczędzają również na dziale obsługi, redukując liczbę, bądź w ogóle nie zatrudniając przedstawicieli odpowiedzialnych za kontakty z klientem. Tnąc koszty stałe, firma podnosi swój dochód, lecz tracą klienci, którzy w przypadku zaistnienia wątpliwości lub pytań, odcięci są od możliwości kontaktu z przedstawicielami firmy.

DNA Diagnostics Centre gwarantuje najwyższy poziom obsługi klienta prowadzonej przez wyszkolonych i biegłych konsultantów.


Kup domowy test na ojcostwo

Domowe testy na ojcostwo

Chcąc zamówić domowy test na ojcostwo, wypełnij formularz zamówienia lub zadzwoń do nas pod nr +48 22 3895076.

 

Kup sądowy test na ojcostwo

Sądowe testy na ojcostwo

Chcąc zamówić sądowy test na ojcostwo, zadzwoń do nas pod nr +48 22 3895076.
 

 

Objaśnienie testów na ojcostwo   |    Testy DNA   |    Pytania   |    O nas   |    Kontakt   |    Strona główna